Dizel Pompa Tamiri

Bosch Delphi Siemens üreticilerin, her marka araçların arıza yapan tüm mazot pompalarını garantili tamir etmekteyiz. Mekanik  dizel pompa, yüksek basınçlı common rail pompa CDI, EDC pompa ve eksantrik mili tahriki ile çalışan birim pompanın (Unit Pump) tamir ve bakımını işinde uzman sertifikalı çalışma arkadaşlarımız ve sektörün en iyi ekipmanları ile yapmaktayız.

Dizel araçların mazot pompası uzun ömürlü olabilmesi için muhakkak doğru, kaliteli yakıt kullanılmalıdır. Mutlaka en kötü iki bakımda mazot filtresi değişimi muhakkak yapılmalıdır. Aksi durumda mazot pompanız işlevini yitirip arızalanır. Zamanla çekiş düşüklüğü, seyir halinde aracın stop etmesi, fazla yakıt sarfiyatı, geç çalışma yada hiç çalışmama gibi problemlere sebep olabilir.

Aracınızda herhangi bir sorun olmasa bile her 100.000 kilometrede bir mazot pompası bakımının yapılması pompa bileşenlerinde oluşabilecek aşınma, kırılma, arıza yapma gibi olası büyük masrafların önüne geçerken sizlerin gönül rahatlığı ile yola çıkmanızı sağlar.

Dizel Mazot Pompası Tamir Ettiğimiz Modeller:

  • Common Rail Pompa CDI

  • Mekanik Düz Pompa

  • Birim Pompa (Unit Pump)

  • EDC

Dizel Mazot Pompası Tamir Ettiğimiz Araç Tipleri:

Dizel Binek Otomobil ve Ticari Araç Pompaları
Çekici, Kamyon Tır Motorları Pompaları
İş Makinaları Pompaları
Marina Tüm Dizel Araç Pompaları
Jeneratör Mazot Pompası


Her marka araçlarınızın; dizel binek araçlar, ticari ve hususi otomobil motorları için gerekli olan mazot pompası yedek parça, tamir ve revizyon işlerini iş yerimizde en uygun fiyat ve kısa sürede tamir etmekteyiz Ücretsiz mazot pompası kontrolü için randevu alınız.